Nazwa forum

Forum dla każdego

Ogłoszenie

Oto regulamin forum: 1.Bardzo was proszę byście nie nabijali,nie pisali bezsensownych i powtarzających się postów. 2.Nie pisali PoKeMoNaMi,wrzaskiem(caps lockiem) bo to niegrzecznie według innych użytkowników,treści i obrazki cenzularne,posty z samymi emotami. 3.Jeżeli załuważycie takiego użytkownika bardzo proszę mnie lub Knife powiadomić.

#1 2008-01-24 15:50:11

BasieńkaK

Nowy

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 2
Punktów :   

Ratunku! Zakochałam się!

Nie wiedziałam, że to będzie możliwe. Zakochałam się w chłopaku, na którego nie zwracałam uwagi. To jest KamilS. Najpierw myslałam, że tym jedynym będzie ŁukaszŁ, ale się myliłam do pewnych andrzejek, bo go wylosowałam za mojego przyszłego męża. W tym Październiku poczułam, że go na serio kocham, bo chciałam zaśpiewać z Kamilem lub Łukaszem piosenkę I Gotta go my own way z HSM, na odmowę Łukasza się nie przejęłam, a na odmowę Kamila, poryczałam się. Znam jego adres (ale sama się dowiedziałam, jaki ma, bo raz zapomniałam i zeszytu i książek do polaka i z nim usiadłam, zobaczyłam na wizytówkę, którą robiliśmy na lekcjach i napisałam jego adres na ręce, i wiem, jaki ma kod pocztowy), ale boje się mu powiedzieć, że go kocham, wole mu zaspiewać pod postacią piosenki, lub napisać i wysłać pocztą. Jeszcze nie wiem, jak mu to powiem, ale też do piosenki When There Was Me And You potrzebowałam jeso zdjęcia. Albo mi go nie chciał dać, z powodu, że nie chce mu powiezieć, po co mi (no bo trudno jest powiedzieć, że w tej piosence dziewczyna zakochała się w chłopaku i ja się w Kamilu kocham), albo nie miał go. Ale sobie wykombinowałam i zrobiłam w photoschopie.Proszę o najszersze porady.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wayofshinobi.pun.pl www.semaforskwierzyna.pun.pl www.extremepolishwrestling.pun.pl www.bezele.pun.pl www.shinobiworld-pbf.pun.pl